صادرات زعفران به کویت

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات زعفران به کویتبررسی کشور کویت فروش زعفران درجه یک در کویتقیمت زعفران در کویتپیشنهاداتی برای صادرات زعفران به کویتدر چه مکان هایی می توانیم زعفران را به فروش برسانیم؟ویژگی های زعفران با کیفیت صادراتی

صادرات زعفران به کویت

آیا می توان زعفران به کویت صادرات کرد؟ قیمت زعفران کویت چقدر است؟ روش های صادرات زعفران به کویت چیست؟ در این مقاله سعی داریم به بررسی کشور کویت، اقدامات لازم برای صادارت زعفران به کویت، نحوه ی ارسال زعفران به کویت را بررسی کنیم.

بررسی کشور کویت

کویت از لحاظ جغرافیایی کشوری کوچک است که بیش از ۱۷ هزار کیلومتر مربع وسعت دارد. درحالت کلی کویت با عربستان و عراق به صورت زمینی و با ایران به صورت دریایی دارای مرز مشترک است.

صادرات زعفران بعلت نزدیکی این کشور به ایران و وجود بنادر مهم در دو طرف برای تجارت گزینه مناسبی است. آ‌ب‎‌وهوای کویت مشابه عربستان است و بیشتر مناطق آن آب‌وهوایی گرم دارد و به علت کمبود آب شیرین، کشت زعفران در کویت امکان پذیر نمیباشد.

همین موضوع سبب شده تا کویت بسیاری از محصولات غذایی و کشاورزی و به خصوص زعفران مورد نیاز خود را از خارج وارد کند. مجموعه شهر زعفران در این مقاله سعی دارد نحوه ی صادرات زعفران به کویت را توضیح دهد. با ما همراه باشید.

فروش زعفران درجه یک در کویت

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید شبکه‌ی توزیع در کشور کویت را بررسی کنیم و میزان استقبال از زعفران را پیدا کنیم و هم‌چنین انجام بازاریابی‌های مناسب در بازارهای مربوطه در نظر بگیریم. با توجه به همه موارد، در مورد صادرات به کویت باید به شرکت‌های تعاونی محلی به نام جمعیه در این کشور توجه کرد. کشور کویت دارای پنجاه‌وسه بازار اصلی بوده که هرکدام از این مجتمع‌های فروشگاهی، دارای شعبه‌هایی کوچک‌تر هستند.

به‌طورکلی گفته‌شده مجموع این فروشگاه‌های محله‌ای، ۸۰% نیازهای شهروندان را تأمین کنند. با توجه به حجم فروش فروشگاه های محلی، شما می توانید با ارتباط گرفتن با این مجموعه ها، زعفران اصیل ایرانی را به آنها بفروشید.

قیمت زعفران در کویت

قیمت زعفران در کویت به شرح زیر است:

انواع زعفرانقیمت زعفران
زعفران نگین پرسی۹۰٫۰۰۰٫۰۰۰
زعفران سوپر نگین درجه یک۸۵٫۰۰۰٫۰۰۰
زعفران نگین درجه یک۸۳٫۰۰۰٫۰۰۰
زعفران سرگل درجه یک۸۰٫۰۰۰٫۰۰۰
زعفران پوشال درجه یک۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰
قیمت زعفران در کویت

پیشنهاداتی برای صادرات زعفران به کویت

اگر قصد انجام فعالیت‌های تجاری یا صادرات به کویت را دارید،شما میتوانید به صورت حضوری به کویت سفر کنید.

قبل از سفر، شما می توانید نمونه های زعفران را از مجموعه ی شهر زعفران تهیه کنید و همراه خود به کویت ببرید. سپس با بازاریابی و نشان دادن نمونه ها به مشتریان سفارش بگیرید.

همچنین اگر از طریق آنلاین با مشتری در ارتباط هستید، می توانید با مجموعه ما در تماس باشید و از راهنمایی های ما مشاوره بگیرید.

اگر در کویت اقامت دارید، بهترین راهکار این است که شما یک مغازه برای فروش زعفران اختصاص دهید. درست است که هزینه های آن ممکن است زیاد باشد ولی در عوض شما می توانید به صورت خرده فروشی، زعفران را به قیمت بسیار زیادی بفروشید.

در چه مکان هایی می توانیم زعفران را به فروش برسانیم؟

برای فروش زعفران در کویت می توانید در بازارهای محلی و عطاری ها زعفران را به فروش برسانید.
همچنین با بازاریابی در فروشگاه های زنجیره ای می توانید زعفران با کیفیت ایرانی را تبلیغ کنید و سپس از طریق ایران زعفران را تامین و ارسال نمایید.

ممکن است در شروع کار هزینه ها و مجوز های لازم برای صادرات را نداشته باشید، در نتیجه ما به شما کمک میکنیم تا دردسرهای صادراتی را کم کرده و بهترین نوع زعفران ممکن را همراه با بسته بندی شکیل برای شما ارسال نماییم.

فروش زعفران نگین درجه یک

ویژگی های زعفران با کیفیت صادراتی

برای فروش زعفران،معمولا زعفران سوپر نگین استفاده می شود که به علت رنگ دهی و عطر بو و شکل ظاهری و… بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین از زعفران های سرگل، نگین، پوشال و دسته هم برای صادرات استفاده می شود. به طور کلی کشورهای عربی زعفران دسته را بیشتر مصرف می کنند.

درحالت کلی درکویت کالاهایی که استاندارد اروپایی دارند خیلی سریعتر مورد پذیرش قرارمیگیرند.

به همین دلیل شما با خرید زعفران از مجموعه شهر زعفران که سابقه درخشانی در صادرات به اروپا دارد، و همچنین مشاورانی که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده اییم میتوانید طعم لذت صادراتی کم دردسر را بچشید.

خرید زعفران دسته

لیست قیمت روز زعفران ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

نام محصولقیمت عمده کیلویی
زعفران سوپر نگین درجه یک104 میلیون تومان
زعفران سوپر نگین درجه دو102 میلیون تومان
زعفران نگین درجه یک100 میلیون تومان
زعفران نگین درجه دو99 میلیون تومان
زعفران سرگل درجه یک95 میلیون تومان
زعفران پوشالی درجه یک93 میلیون تومان
زعفران پوشال معمولی91 میلیون تومان
زعفران شکسته درجه یک80 میلیون تومان
زعفران دخترپیچ درجه یک75 میلیون تومان
زعفران سفیدی درجه یک8 میلیون و 500 هزار تومان
پرچم زرد زعفران درجه یک1 میلیون و 300 هزار تومان
ceo-shahresaffron

مجتبی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *