صادرات زعفران ایرانی به قطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات زعفران ایرانی به قطرانواع زعفران برای صادرات به کشور قطرمتقاضیان زعفران با کیفیت در قطر چه کسانی هستند؟نحوه صادرات زعفران به قطر چگونه است؟ قیمت زعفران پوشال صادراتیقیمت زعفران با کیفیت و روش های ارسال زعفران به کشور قطر
صادرات زعفران به قطر

صادرات زعفران ایرانی به قطر

ابتدا به معرفی کوتاهی از کشور قطر می پردازیم تا در ادامه وارد جزئیات صادرات زعفران شویم.
آب وهوای کشور قطر بیابانی با زمستان هایی خنک است که در زمستان درگیر باران های سیل آسایی هستند که دراثر توده هوای سودانی خسارات های فراوانی به بار می آورد اما در تابستان هوا شرجی و بسیار گرم است؛ که این رطوبت مناسب کشت زعفران نیست. همین امر به سبب کمبود زمین‌های زراعی شده، تا به یکی از بزرگترین واردکنندگان محصولات کشاورزی تبدیل شود.
پایتخت کشور قطر دوحه است و در بخش جنوبی خلیج فارس واقع شده ‌است.کشور قطر مرز آبی با کشورهای ایران، عراق، کویت، عربستان، بحرین و امارات متحده عربی دارد و همچنین مرز مشترک زمینی با عربستان سعودی را نیز داراست.
مردم در کشور قطر به زبان عربی صحبت می‌کنند اما در فضاهای تجاری دانشگاهی به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند، که زبان دوم این کشور نیز شناخته شده است.

صادرات زعفران به قطر

انواع زعفران برای صادرات به کشور قطر

انواع مختلفی زعفران برای صادرات و تجارت مورد استفاده قرار میگیرد؛ که شامل: زعفران نگین پرسی (نگین پرسی ، نگین اتویی)، زعفران سوپر نگین، زعفران نگین درجه یک، زعفران شبه نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال، زعفران دسته، زعفران نرمه، ریشه زعفران ، گرد زعفران، پودر زعفران، بوری زعفران، گلبرگ زعفران میباشد.
بالاترین عیار در زعفران مربوط به زعفران نگین است. عیار زعفران به قدرت رنگ دهی و مقدار عطر و بوی آن می گویند که هرچه بیشتر باشد عیار آن بالاتر است. ولی شما برای صادرات باید متقاضیان خود را در نظر بگیرید. برای پاسخ به سوالتان که ربط عیار زعفران با متقاضی چیست؟ پاراگراف بعدی را مطالعه نمایید.

متقاضیان زعفران با کیفیت در قطر چه کسانی هستند؟

زمانی که شما قصد صادرات زعفران دارید باید بازار های آن کشور و متقاضیان را درنظر بگیرید. این جمله به این معناست که بدانید چه نوع زعفرانی به چه تاجر و اشخاصی بفروشید.
به‌طور مثال: برای زعفران صادرات و سوغات؛ از بهترین نوع زعفران یعنی زعفران نگین استفاده می کنیم که نسبت ب دیگر زعفران ها برتری و قیمت بیشتری دارد.
یا مثال دیگر برای فروش به کارخانه جات نوشیدنی و قرار داد بستن با کارخانه جات دمنوشی، پیشنهاد گلبرگ زعفران گزینه مناسب و معقولیست؛ که هم قیمت کمتری تری دارد هم پیشنهاد مناسب تر در راستای درخواست متقاضی میباشد.
این گزینه ها برای معرفی به تاجران، نیاز به هوش و ذکاوت و تجربه شخصی شما به عنوان یک صادر کننده به کشور خارجی دارد. در صورتی که شما تجربه ندارید، میتوانید با تماس یا پرکردن فرم در سایت مجموعه ی شهرزعفران از تجربه و راهنمایی کارشناسان خبره ما استفاده کنید.
در ادامه برای فروش شما میتوانید با مکاتبه با تجار بزرگتر دیگر کشور های عربی که جز فعالین اقتصادی در قطر محسوب میگردند با آن ها معامله نمایید.
و یا فروش در بازار های محلی با ابعادی کوچک‌تر، برای کسب و کارهای خرد تر مانند: فروش در رستوران ها و فروشگاه های زنجیره ایی در این کشور از طریق بازار های محلی مانند بازار قدیمی سوق واقف است که هم تامین کننده نیاز اشخاص بومی و هم مورد نظر توریست های مختلف است اقدام نمایید.

قیمت زعفران دسته صادارتی

نحوه صادرات زعفران به قطر چگونه است؟

مهم‌ترین دلیلی که باعث شد تا قطر به بهترین بازار صادراتی ایران تبدیل شود، رابطه سیاسی مناسب قطر با ایران است. نحوه صادرات بدین صورت میباشد :

  • ایجاد مراکز تجاری ایرانی در قطر
  • بازاریابی مؤثر در بازارهای قطر و شناساندن کالاهای ایرانی
  • عرضه زعفران با کیفیت به بازارهای قطر منطبق با استانداردهای جهانی

 قیمت زعفران پوشال صادراتی

قیمت زعفران با کیفیت و روش های ارسال زعفران به کشور قطر

سطح زندگی در قطر به گونه ایی است که محصولاتی که وارد می کنند باید استاندارد اروپایی داشته باشند و مجموعه شهر زعفران برای ارسال محصول برای شما هم میتواند با پست به کشور مقصد و نیز میتواند به صورت گمرکی و فروش با عنوان چمدانی محصول را آماده؛ با تمام مدارک و مجوز های مورد نیاز با وزن و بسته بندی دلخواه شما تهیه و ارسال نماید.
همانطور که می‌دانید قیمت زعفران به صورت به روز و نوع سفارش شما به صورت فله یا بسته بندی و نوع بسته بندی مدنظر شما محاسبه میشود. توصیه ما بشه شما این است برای کمتر کردن هزینه ها، از زعفران بی کیفیت استفاده نکنید. برای پایدار ماندن در صادرات و حفظ مشتری ها کیفیت محصول در درجه اول قرار دارد.
در صورت تمایل به دریافت بیشتر اطلاعات در خصوص هزینه ها، شما میتوانید به صورت رایگان از خدمات مشاورین و کارشناسان مجموعه ی شهر زعفران استفاده نمایید.

مجتبی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ی شهر زعفران شما را به خرید بهترین و مرغوب ترین زعفران قائنات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *