آنچه در این مقاله می خوانید...

تشخیص زعفران سوپر نگینزعفران سوپرنگینخرید زعفران سوپرنگین درجه یک و اصل

خرید و قیمت زعفران سوپر نگین صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تشخیص زعفران سوپر نگینزعفران سوپرنگینخرید زعفران سوپرنگین درجه یک و اصل

در حالت کلی برا شناسایی زعفران از نوع سوپرنگین، باید بدانیم دسته بندی مختلفی برای انواع زعفران صورت میگیرد، که این دسته بندی براساس عیار و ویژگی و خاصیت منحصر به فرد محصول زعفران را تفکیک میکنند.نوع زعفران سوپر نگین به علت قدرت بسیار بالای رنگ دهی عیار بالاتری را نسبت به دیگر بخش های زعفران به خود نسبت میدهد که در ظاهر هم ریشه های درشت تری را داراست. این نوع زعفران را با نام زعفران نگین یا زعفران سوپر نگین می شناسند که محصولی خالص و بسیار با کیفیت و عیار بالا همچنین دارای محبوبیت و ویژگی رنگ دهی کم نظیر میباشد، زعفران نگین را ممکن است با نام های مشابهی چون نگین ممتاز و … با توجه به عیار و دیگر ویژگی ها در بازار عرضه شود.
برای شفافیت بیشتر این موضوع برای تشخیص راحت تر از ویژگی های زعفران سوپرنگین، می توان  ویژگی این نوع زعفران را به دو بخش :
1. در نگاه اول ظاهر زعفران
2.نتیجه طبخ یا دم
اشاره نماییم.

زعفران سوپرنگین صادراتی

تشخیص زعفران سوپر نگین

1 : درست است که تشخیص عیار زعفران سوپر نگین یا زعفران نگین برای کسانی که متخصص نیستند ممکن است اندکی دشوار باشد ولی شما با یک نگاه ریزبینانه به ظاهر زعفران می توانید از نگین بودن زعفران، اطمینان خاطر کسب نمایید.
1-1 :در درجه اول درشتی قلم های زعفران نگین مورد توجه قرار می گیرد .
1-2 : قلم زعفران نگین باید سه شاخه کلاله، از هم جدا و بدون شکستگی و یکدست باشد.
1-3 : در زعفران سوپر نگین قلم زعفران، به هیچ وجه فرخوردگی ندارند و به صورت صاف و به اطلاح اتویی هستند.
1-4 : توجه کنید که قلم های زعفران به هم چسبیده نباشند و انتهای کلاله ها زعفران نباید سفیدی زعفران داشته باشد.
2 : برای طبخ یا دم کردن زعفران قطعا شرایطی باید محیا باشد، زعفران سوپر نگین در زمان دم کردن، عطر و بوی فراوان، رنگ خالص و روشن و طبیعی دارد.
شما که تاجر یا خریدار، هرچند در ابعادی کوچک یا بزرگ در حوزه زعفران هستید پیشنهاد ما به شما این است برای آشنایی بیشتر درخصوص تجارت زعفران سوپر نگین، اطلاعات کوتاه زیر را مطالعه کنید:
زعفران نگین، معمولا در ابتدای فصل برداشت و فرآوری می شود و قطعا با توجه به عیار بالا و کیفیت بسیاری که دارد ارزش زعفران نگین، زعفران سوپرنگین، از سایر انواع زعفران ها بالاتر است.
قیمت زعفران سوپر نگین با توجه به قدرت رنگی و عطر و بوی فوق العاده آن قیمت قابل توجهی هم دارد و به طور معمول در تجارت و صادرات در ابعاد بزرگتری شناخته شده است و معمولا در بازار ها محلی کوچک، کمیاب تر است ولی برای مصارف کوچک مثل بسته بندی خاص برای سوغات، همچنین برای هدیه به یک فرد خاص ، زعفران سوپر نگین به علت کیفیتی ویژه انتخابی هوشمندانه است.

قیمت زعفران سوپر نگین اتویی

زعفران سوپرنگین

برای به دست آوردن زعفران سوپرنگین در ابتدا فاکتور مهم و قابل توجه برای ما کیفیت گل زعفرانی است که زعفران ما از آن به دست آمده است،یعنی در درجه اول بوته گیاه تاثیر مهمی بر قلم زعفران نگین دارد یعنی اگر گل زعفران در منطقه هایی با شرایط مطلوب آب و هوایی کشت شده باشد، طبیعتا محصول زعفران با کیفیت بالاتر، قدرت رنگ دهی بالاتر و همچنین در دسنه بندی های زعفران عیار بالاتری را به خود اختصاص می دهد که شیوه برداشت و خشک کردن این محصول یعنی زعفران در کیفیت و ویژگی عطر و بو و طعم دهی آن کم تاثیر نیست.از آنجایی که مشهور ترین نوع زعفران، زعفران سوپر نگین می باشد. این نوع زعفران از کیفیت رنگی خوبی برخوردار است و همچنین ظاهر زیبایی هم دارد.

خرید و قیمت زعفران سوپر نگین صادراتی

خرید زعفران سوپرنگین درجه یک و اصل

برای ثبت سفارش جهت خرید درابعاد کوچک برای کادویی یا سوغات با بسته بندی شکیل،زیبا و دلخواه شما عزیزان و ارسال به درب منزل می توانید فرم های موجود در سایت را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.
همچنین برای تجارت و صادرات زعفران، مجموعه ی شهر زعفران، صادرات زعفران را، جهت فراهم سازی تجارتی آسان، بی دردسر و پر سود، برای شما علاقه مندان صادرات به کشور های اروپایی،عربی و … در بسته بندی های دلخواه شما به صورت ارسال درب تو درب فراهم نمودیم.

ceo-shahresaffron

مجتبی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *