آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران صادراتی مناسب برای دبیزعفران های تولیدی ایران عبارت اند از :قیمت زعفران در دبیبه طور کلی می توان در کشورهای عربی در بخش عمده فروشی، در هر کیلو بین 100 تا 1000 درهم سود کرد و این فقط و فقط به هنر مذاکره شما بستگی دارد.

قیمت روز زعفران در دبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران صادراتی مناسب برای دبیزعفران های تولیدی ایران عبارت اند از :قیمت زعفران در دبیبه طور کلی می توان در کشورهای عربی در بخش عمده فروشی، در هر کیلو بین 100 تا 1000 درهم سود کرد و این فقط و فقط به هنر مذاکره شما بستگی دارد.

فروش زعفران در دبی به چه صورت است؟ چگونه در دبی زعفران را بفروشیم؟ قیمت زعفران در دبی چقدر است؟ با ما همراه باشید تا در مورد خرید و فروش زعفران در مورد کشور دبی اطلاعات بیشتری به دست آورید.

از بزرگترین خریداران زعفران ایران، کشور امارات می باشد. کشور دبی به دلیل اینکه یک شهر تجاری محسوب می شود همانند یک چهار راه عمل می کند به طوری که با توجه به شرایط تحریم ایران، اکثر تجار زعفران، از دبی را به عنوان یک کشور جهت ترانزیت زعفران استفاده می کنند.
در واقع کشور دبی هیچ مشکل سیاسی با دیگر کشورها ندارد و به صورت منظم پرواز به دیگر نقاط جهان دارد. همچنین خود امارات و شهر دبی یکی از شهرهای توریست پذیر می باشد و همین مسئله باعث شده که زعفران نیز در بازار دبی خرید و فروش شود.

قیمت زعفران نگین فله در دبی

زعفران صادراتی مناسب برای دبی

به طور قطع می توان گفت که اکثر زعفران های تولیدی ایران به دبی ارسال می شود و در آنجا نیز مصرف کننده هر نوع زعفران وجود دارد.

زعفران های تولیدی ایران عبارت اند از :

زعفران نگین پرسی
زعفران سوپر نگین
زعفران نگین درجه یک
زعفران شبه نگین
زعفران سرگل
زعفران پوشال
زعفران دسته یا دخترپیچ
پودر زعفران

برای دبی زعفران، اکثرا به صورت بسته بندی گرمی عرضه می شود. بسته بندی گرمی بیشتر برای سوپر مارکت ها، Carry foods، فروشگاه های زنجیره ای می باشد و بسته بندی فله را می توان به رستوران ها و مغازه ها و عطاری ها عرضه کرد.

قیمت زعفران فله در دبی

قیمت زعفران در دبی

تعیین قیمت زعفران به نوع، کیفیت، بسته بندی زعفران و همچنین توافق بین فروشنده و خریدار بستگی دارد.
با توجه به بالا رفتن قیمت زعفران و دلار، اکثر فروشندگان زعفران سعی می کنند زعفران با قدرت رنگی کمتر وارد بازار دبی کنند تا بتوانند رقابت کنند.
قیمت هایی که در این بخش گفته می شود، قیمت فروش زعفران در آنجاست و طبیعتاً قیمت خرید زعفران توسط خریدار در دبی، جزو اطلاعاتی است که سخت گفته می شود و بیشتر نتیجه مذاکره دو طرف است.
اما ممکن است شما در گوگل در مورد قیمت های زعفران در دبی اطلاعاتی کسب کرده باشید و از قیمت های آن و تبدیل آن به تومان بسیار شگفت زده شوید. بله این قیمت ها در کشورهای عربی، علی الخصوص دبی به فروش می رسند ولی این قیمت ها برای خرده فروشان و کسانی است که در دبی شرکت به ثبت داده اند و مجوز دریافت نموده اند و می توانند به قیمتی که می خواهند به فروش برسانند ولی در هنگام خرید زعفران ممکن است زعفران را به قیمت بسیار پایین تری از شما خریداری کنند و باعث شود که نسبت به فروش زعفران و صادرات آن دلسرد شوید.
اما باید توجه داشته باشید که شما اگر بتوانید مشتری ای دسته اول پیدا کنید می توانید سود عالی ای دریافت کنید، بنابراین سود بیشتر بستگی به نوع مذاکره شما دارد.

به طور کلی می توان در کشورهای عربی در بخش عمده فروشی، در هر کیلو بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ درهم سود کرد و این فقط و فقط به هنر مذاکره شما بستگی دارد.

قیمت زعفران پوشال فله در دبی

قیمت ها در امارات رنج های مختلفی دارند. هرچه مشتری شما به مصرف کننده نهایی نزدیک تر باشد طبیعتا قیمت بالاتر است. مثلا در نظر بگیرید زعفران را به شرکتی می فروشید که قرار است آن شرکت همین زعفران را به دست دیگری بفروشد. پس قیمت شما پایین باید باشد که برای طرف مقابلتان سودی داشته باشد. اما اگر قرار باشد زعفرانتان را به مغازه ای بفروشید که زعفران را به مصرف کننده نهایی بفروشد، آنوقت سود ناشی از حذف واسطه ها به شما خواهد رسید. بنابراین رنج قیمتی در امارات خیلی گسترده است. اما اگر بخواهیم درباره متوسط قیمت در دبی صحبت کنیم، باید بگوییم که متوسط قیمت اکثر زعفرانهای ایرانی در دبی، بین ۱ تا ۲ دلار به ازای هر گرم است.
در کنار هزینه خرید زعفران در ایران، هزینه حمل و نقل و مجوزهای مورد نیاز برای ارسال زعفران به دبی هم اهمیت بالایی دارد.
همچنین در کنار فروش زعفران اکثر خریداران در کشورهای دبی و کشورهای عربی زعفران را ترخیص شده از شما می خواهند. ارسال و ترخیص زعفران نیازمند ثبت شرکت و داشتن مجوزات لازم است که هزینه بر است و ممکن است باعث دلسردی شما شود اما ما برای شما یک پیشنهاد داریم :
مجموعه ی شهر زعفران می تواند زعفران را با بسته بندی مورد نظر به کشورهای عربی علی الخصوص دبی ارسال نمیاد و در دبی نیز زعفران را ترخیص کرده و در درب منزل یا دفتر کار شما یا به مشتری شما تحویل دهد.
در واقع سفارش از شما و بقیه ی کارها از ما، و سعی می کنیم بدون کوچکترین مشکلی زعفران را ترخیص شده در دبی به شما تحویل دهیم.
همچنین شما هر سوالی که در این رابطه داشتید را می توانید با کارشناسان ما در میان بگذارید و از آنها مشاوره رایگان بگیرید.
برای کسب اطلاعات و خرید کافیست با مسئولان فروش مجموعه ی شهر زعفران تماس بگیرید.

لیست قیمت روز زعفران ۳۰ فروردین ۱۴۰۳

نام محصولقیمت عمده کیلویی
زعفران سوپر نگین درجه یک113 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
زعفران سوپر نگین درجه دو۱۱۱ میلیون تومان
زعفران نگین درجه یک۱۱۰ میلیون تومان
زعفران نگین درجه دو۱۰۹ میلیون تومان
زعفران سرگل درجه یک۱۰۷ میلیون تومان
زعفران پوشالی درجه یک۱۰۵ میلیون تومان
زعفران پوشال معمولی
زعفران شکسته درجه یک80 میلیون تومان
زعفران دخترپیچ درجه یک79 میلیون تومان
زعفران سفیدی درجه یک11 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
پرچم زرد زعفران درجه یک۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
ceo-shahresaffron

مجتبی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *