آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا باید از اسپری زعفران به جای زعفران استفاده کنیم؟خرید اسپری زعفران کاربرد اسپری زعفران :تولید اسپری زعفران :قیمت اسپری زعفران :صادرات اسپری زعفران :

خرید اینترنتی اسپری زعفران درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا باید از اسپری زعفران به جای زعفران استفاده کنیم؟خرید اسپری زعفران کاربرد اسپری زعفران :تولید اسپری زعفران :قیمت اسپری زعفران :صادرات اسپری زعفران :

چرا اسپری زعفران را بخریم؟ کاربرد اسپری زعفران چیست؟ اسپری زعفران درجه یک را چگونه صادر کنیم؟ با ما همراه باشید تا در مورد اسپری زعفران بیشتر آشنا شوید.

قیمت اسپری زعفران

اسپری زعفران جز یکی از بهترین و پر فروش ترین فرآورده های زعفران می باشد.
از زعفران به عنوان طعم دهنده و رنگ دهنده در غذاها و نوشیدنی های زیادی استفاده می کنند. استفاده از زعفران به گونه ای هست که شما به هنگام آشپزی آن را ساییده و در آب جوش قرار می دهید. تا رنگ و مزه آن در آب حل شود. اما این کار زمان بر, و وقت و دقت زیادی را از شما می گیرد. اما بحث مورد نظر زمانی است که شما از دست می دهید. زمان درآشپزی های خانگی ممکن است اهمیت زیادی نداشته باشد و آشپز ترجیح دهد تا به صورت سنتی زعفران را آماده کند اما در آشپزخانه ها و رستوران های مختلف زمان، مهم ترین بحث مورد نظر آشپزان می باشد. تا آن ها بدون معطلی بتوانند غذای مشتریان خود را آماده کنند. لذا در این مواقع چه باید کرد؟ بهترین راه حل این مشکل چیست؟ آیا راه حلی برای کم کردن زمان آماده کردن زعفران وجود دارد؟
اسپری زعفران می تواند بهترین گزینه برای حل این مشکل باشد. این اسپری ها در واقع از ترکیب آب و زعفران تهیه شده اند. که به صورت محلول در قوطی های اسپری قرار گرفته اند. استفاده از این اسپری های خوراکی می تواند زمان شما را در تهیه غذا های مختلف بسیار کم کند. به طوری که شما با چند بار استفاده از این اسپری ها می توانید لذت آشپزی را تجربه کنید.
ما با بهره گیری از تیم آزمایشگاهی خود اسپری زعفران را روانه بازار کردیم تا برای کسانی ک به دلیل کمبود وقت , امکان استفاده از زعفران را ندارد با یک افشانه ساده بر روی غذای خود بتوانند زعفران را به غذا اضافه کنند.

چرا باید از اسپری زعفران به جای زعفران استفاده کنیم؟

۱- به صرفه بودن قیمت اسپری زعفران نسبت به زعفران
۲- ماندگاری بالای محلول زعفران
۳- ‍پاستوریزه بودن اسپری زعفران
۴- استفاده سریع و آسان و در دسترس بودن همیشگی زعفران

خرید اسپری زعفران
کاربرد اسپری زعفران :

اسپری زعفران قابل استفاده در طبخ و تزئین انواع غذاها از جمله برنج، انواع خوراک ها (خوراک مرغ و گوشت)، انواع شیرینی ها و دسر ها و … کاربرد دارد.

تولید اسپری زعفران :

اسپری زعفران در دو نوع ۸۰ میلی لیتر و ۱۱۰ میلی لیتر تولید می شود.

قیمت اسپری زعفران :

اسپری زعفران نسبت به زعفران نگین, زعفران سرگل قیمت بسیار پایین تر و به صرفه تری دارد و همین امر موجب شده تا بسیاری از خریداران زعفران به سمت اسپری زعفران هدایت شوند.

صادرات اسپری زعفران :

مجموعه ی شهر زعفران با دریافت مجوزات لازم برای تولید اسپری زعفران, در بازار جهانی مشغول به فعالیت است و این محصول را هم به صورت اینترنتی و هم به صورت مستقیم به دست مصرف کننده می رساند.  مجموعه ی شهر زعفران از ابتدای تولید اسپری زعفران (۱۸/۲/۱۳۹۸) تاکنون, ۵۰۰۰۰ عدد این محصول را به کشورهای عربی نظیر کویت, عمان, امارات, عربستان, کانادا, آلمان و …. ارسال کرده و در حال ارسال نیز می باشد.

اگر شما هم جز فروشندگان اسپری زعفران هستید، می توانید با برقراری تماس با مجموعه ی شهر زعفران اسپری زعفران درجه یک را تهیه کرده و در کشورهای مختلف به فروش برسانید.

لیست قیمت روز زعفران ۳۰ فروردین ۱۴۰۳

نام محصولقیمت عمده کیلویی
زعفران سوپر نگین درجه یک113 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
زعفران سوپر نگین درجه دو۱۱۱ میلیون تومان
زعفران نگین درجه یک۱۱۰ میلیون تومان
زعفران نگین درجه دو۱۰۹ میلیون تومان
زعفران سرگل درجه یک۱۰۷ میلیون تومان
زعفران پوشالی درجه یک۱۰۵ میلیون تومان
زعفران پوشال معمولی
زعفران شکسته درجه یک80 میلیون تومان
زعفران دخترپیچ درجه یک79 میلیون تومان
زعفران سفیدی درجه یک11 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
پرچم زرد زعفران درجه یک۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
ceo-shahresaffron

مجتبی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *