آنچه در این مقاله می خوانید...

پودر زعفران چیست؟زعفران پودر شده قائنات:تفاوت نرمه زعفران و پودر زعفران :فروش پودر زعفرانی تقلبی:فروش ویژه پودر زعفران قیمت با کیفیت:مصرف کنندگان پودر زعفران قائنات چه کسانی هستند؟صادرات پودر زعفران :

خرید پودر زعفران صادراتی قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

پودر زعفران چیست؟زعفران پودر شده قائنات:تفاوت نرمه زعفران و پودر زعفران :فروش پودر زعفرانی تقلبی:فروش ویژه پودر زعفران قیمت با کیفیت:مصرف کنندگان پودر زعفران قائنات چه کسانی هستند؟صادرات پودر زعفران :

تفاوت نرمه با پودر زعفران در چیست؟ تقلبات رایج در پودر زعفران قائنات به چه صورتی رواج دارد؟ ویژگی بارز نرمه زعفران قائنات در چیست؟ پودر زعفران اصل را از کجا بخریم؟ با ما همراه باشید تا با پودر زعفران بیشتر آشنا شوید.

زعفران پودر شده قائنات

پودر زعفران چیست؟

پودر زعفران از قسمت های مختلف زعفران به دست می آید. پودر زعفران براساس سفارش مشتری متنوع است.
پودر زعفران که از آسیاب کردن رشته زعفران به دست می آید و خواص زعفران را دار می باشد, همچنین پودر زعفران قدرت رنگی بین ۱۲۰ تا ۱۸۰ دارد.
پودر زعفران بوری : نوعی دیگر از پودر زعفران است اما برای کاهش قیمت از بوری استفاده می شود، و بوری را پودر می کنند تا بتوانند بیشتر به فروش برسانند.

پودر زعفران اصل قائنات

زعفران پودر شده قائنات:

قائنات از جمله مراکز تولید بهترین زعفران در کشور است. به طوری که باکیفیت ترین زعفران های ایران، مربوط به این شهر می شود. همین امر باعث شده خریداران با توجه کیفیت و عطر و مزه زعفران قائنات به دنبال خرید از این منطقه باشند.
زعفران پودر شده قائنات، همان زعفران اصل است. با این تفاوت که پودر شده است.

تفاوت نرمه زعفران و پودر زعفران :

نرمه خالص زعفران معمولا پس از خشک کردن و در زمان پاک کردن در کارگاه ها بدست می آید. در واقع نرمه همان رشته یا کلاله های خرد شده و شکسته زعفران است که درهنگام کار ایجاد میشود. در پایان کار آنها را به دقت جمع آوری کرده و الک میکنند.

فروش پودر زعفرانی تقلبی:

زعفران تقلبی مانند سایر محصولات تقلبی در بازار در حال عرضه می باشد، و به شکلی باور نکردنی زعفران پودر شده را با ارزان ترین قیمت ها به فروش می رسانند. قیمت ها به قدری پایین است که می توان به تقلبی بودن آن پی برد.
اما برخی از افراد به دلیل قیمت پایین، این محصولات را خریداری می کنند. همین امر باعث فروش بیشتر زعفران پودر شده تقلبی شده است. پودر زعفران تقلبی از ترکیب مواد آرد، رنگ و اسانس به دست می آید.
که خطرات جبران ناپذیری را برای سلامت مصرف کنندگان آن به وجود خواهد آورد. همچنین گل رنگ نیز از موادی است که با پودر کردن، می توان به جای پودر زعفران فروخت.

حتما در هنگام خرید پودر زعفران هوشیار باشید.

خرید زعفران پودر قائنات

فروش ویژه پودر زعفران قیمت با کیفیت:

پودر زعفران قیمت اصل، در سایت ما در دسترس مشتریان است. برای خرید پودر زعفران شما می توانید با مسئولان فروش مجموعه ی شهر زعفران تماس بگیرید و پودر و زعفران با کیفیت را سفارش دهید. اگر می خواهید از اصل یا تقلبی بودن محصولات مجموعه ی شهر زعفران مطمئن شوید، می توانید نمونه محصول دریافت کرده، و آزمایشات مربوطه را روی آن انجام دهید. اما ما به شما این تضمین را می دهیم که در مجموعه ی شهر زعفران کلیه ی محصولات فروش قبل از بسته بندی بررسی و آزمایش می شود و سپس محصول را به مشتریان خود عرضه می نماییم.

مصرف کنندگان پودر زعفران قائنات چه کسانی هستند؟

۱- رستوارن ها و آشپزخانه ها
۲- قنادی ها و کارگاه های شیرینی پزی
۳- مصرف کنندگان خانگی
۴- هتل ها

فروش پودر زعفران درجه یک

صادرات پودر زعفران :

پودر زعفران همانند دیگر محصولات زعفران قابل ارسال به کشورهای خارجی است. بخش عظیم مصرف کنندگان پودر زعفران کشورهای عربی نظیر امارت, عربستان, قطر, کویت, عمان هستند.
اگر شما نیز عازم سفر هستید یا مشتری صادراتی دارید می توانید گرده زعفران درجه یک را از مجموعه ی شهر زعفران تهیه کرده و آن را به مشتری خود عرضه نمایید. باعث افتخار مجموعه ی شهر زعفران است تا شما، مشتری ارزنده ی ما باشید.
ضمن اینکه ما به شما کمک می کنیم تا در امر صادرات به راحتی هرچه تمام تر بتوانید از مجموعه ی شهر زعفران ، زعفران و پودر زعفران مرغوب و درجه یک تهیه نموده و آن را به مشتری خود ارائه دهید.

لیست قیمت روز زعفران ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

نام محصولقیمت عمده کیلویی
زعفران سوپر نگین درجه یک104 میلیون تومان
زعفران سوپر نگین درجه دو102 میلیون تومان
زعفران نگین درجه یک100 میلیون تومان
زعفران نگین درجه دو99 میلیون تومان
زعفران سرگل درجه یک95 میلیون تومان
زعفران پوشالی درجه یک93 میلیون تومان
زعفران پوشال معمولی91 میلیون تومان
زعفران شکسته درجه یک80 میلیون تومان
زعفران دخترپیچ درجه یک75 میلیون تومان
زعفران سفیدی درجه یک8 میلیون و 500 هزار تومان
پرچم زرد زعفران درجه یک1 میلیون و 300 هزار تومان
ceo-shahresaffron

مجتبی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *