آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا نباید کشور سوئد را برای صادرات زعفران قائنات از دست دهیم؟ از زعفران درجه 1 چه استفاده ایی میکنند؟قیمت زعفران با کیفیت در سوئدانواع زعفران برحسب کیفیت قدرت رنگدهی عیار و عطرو بو اینگونه دسته بندی میشود:نحوه صادرات زعفران قائنات به سوئد چگونه است؟

خرید و صادرات زعفران قائنات به کشور سوئد

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا نباید کشور سوئد را برای صادرات زعفران قائنات از دست دهیم؟ از زعفران درجه 1 چه استفاده ایی میکنند؟قیمت زعفران با کیفیت در سوئدانواع زعفران برحسب کیفیت قدرت رنگدهی عیار و عطرو بو اینگونه دسته بندی میشود:نحوه صادرات زعفران قائنات به سوئد چگونه است؟

مردم سوئد از کیفیت زندگی و سطح رفاه و امنیت بسیار خوبی برخوردارند. کشور سوئد دارای آب و هوای سردی است، در گذشته نه چندان دور، تا اواخر سده هجدهم میلادی، سوئد یکی از فقیرترین کشورهای اروپا بود، اما بعدها دوران رشد اقتصادی سوئد آغاز شد. بعد جنگ جهانی دوم این رشد اقتصادی شتاب بیشتری به خود گرفت، درآمد خالص ملی کشور بالا رفت و شکوفائی رشد اقتصادی به وجود آمد. تورم در این کشور نزدیک به صفر درصد است. مردم سوئد از کیفیت زندگی و سطح رفاه و امنیت بسیار خوبی برخوردارند همین کیفیت و سطع رفاه و رشد اقتصادی تاثیرات مثبتی در زمینه فروش زعفران قائنات را داراست،همانطور که کارآفرینی در سوئد و در دیگر کشور های جهان دارای جایگاه متمایزی بوده عزیزانی که دارای کسب و کار مجزا درسوئد هستند میتوانند با صادرات زعفران سرمایه گذاری مطمئن و پرسودی را در دست گیرند.

خرید و صادرات زعفران قائنات به سوئد

چرا نباید کشور سوئد را برای صادرات زعفران قائنات از دست دهیم؟

حتما با سرچ در گوگل از قیمت بالای زعفران درجه قائنات مرغوب و درجه یک در کشور سوئد شوکه میشوید که اختلاف قیمت فروش زعفران در کشور سوئد نسبت به ایران هشت برابر است و همین موضوع اهمیت صادرات به کشور سوئد را دو چندان کرده است.
درآمد کشور سوئد مثل دیگر کشورهای نسبتاً کوچک صنعتی، وابسته به صادرات و واردات است. در حال حاضر کشور از رشد بالائی در صنعت تجارت برخوردار است و واردات صادرات زعفران یکی از ارزشمندترین پارامترهایی است که اتفاق می افتد و دولت سوئد در تلاش هست با ایجاد اقدامات جدید و ایجاد انگیزه برای سرمایه گذاران خارجی شرایط را برای ورود سرمایه به داخل سوئد افزایش دهد و همین موضوع ظرفیت موارد مصرفی زعفران درجه یک قائنات و دیگر انواع زعفران با کیفیت قائنات را افزایش می دهد. فلذا شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر جهت سرمایه گذاری،خرید در زمینه زعفران با کیفیت، زعفران درجه 1، زعفران قائنات و . . . می توانید با کارشناسان مجموعه شهر زعفران تماس حاصل نموده ویا از طریق پرکردن فرم، از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

لیست قیمت روز زعفران ۲۳ تیر ۱۴۰۳

نام محصولقیمت عمده کیلویی
زعفران سوپر نگین درجه یک107 میلیون تومان
زعفران سوپر نگین درجه دو104 میلیون تومان
زعفران نگین درجه یک103 میلیون تومان
زعفران نگین درجه دو101 میلیون تومان
زعفران سرگل درجه یک99 میلیون تومان
زعفران پوشالی درجه یک98 میلیون تومان
زعفران پوشال معمولی97 میلیون تومان
زعفران شکسته درجه یک85 میلیون تومان
زعفران دخترپیچ درجه یک76 میلیون تومان
زعفران سفیدی درجه یک9 میلیون و 500 هزار تومان
پرچم زرد زعفران درجه یک1 میلیون و 300 هزار تومان

 از زعفران درجه 1 چه استفاده ایی میکنند؟

کشور سوئد نیز همانند دیگر کشورهای اروپایی از زعفران در بخش های :
– کارخانه های نوشیدنی
– رستوران ها
– کری فود
– قنادی ها
– و هایپرمارکت و فروشگاه های زنجیره ایی و . . . مورد توجه قرار می گیرد که فاکتور های استفاده از زعفران در هر بخش بستگی به نوع نیاز و شرایط کاربردی آن تاثیر ویژه و مستقیمی دارد به طور مثال از اسپری زعفران میتوان برای مصارف افرادی که زمان برای آن ها از اهمیت ویژه ایی برخوردار است یا اشخاصی که در محیط امکانات لازم جهت آماده سازی زعفران برای استفاده را نداشته اند پیشنهاد کنیم چون علاوه بر حفظ طعم و عطر خاص ، مقرون به صرفه بوده و نحوه استفاده از آن نسبت به روش سنتی دردسر کمتری دارد و یا زعفران نگین پیشنهاد      ویژه ایی برای افراد خوش سلیقه و با حوصله ایی است که میخواهند لذت طبخ به روش سنتی را به صورت تمام و کمال، طعم و عطر زعفران قائنات اصیل ایرانی را در بر بگیرند.از آنجایی که آب و هوای کشور سوئد سرد است و طبع زعفران گرم و نشاط آور بدیهی است که زعفران با کیفیت جایگاه ارزشمندی برای این مردم داراست.

خرید زعفران سوپر نگین قائنات مرغوب

قیمت زعفران با کیفیت در سوئد

درحالت کلی قیمت گذاری زعفران صادراتی به دو بخش تقسیم میشود :
1.عمده فروشی
2.خرده فروشی
اگر شما قصد تجارت زعفران دارید، می توانید با پیشنهاد زعفران قائنات، یک محصول بسیار مناسبی برا فروش مستقیم به کارخانه جات ، قنادی ها، رستوران ها و . . .باشید و به صورت عمده قرارداد ببندید  و حتی اگر شما قصد خرده فروشی دارید می توانید زعفران قائنات را از طریق هایپر مارکت ها، کری فودها یا اشخاص حقیقی به صورت خرد بفروشید،حتی شما که تشنه و مشتاق تجارتی پرسود و کم دردسر هستید قطعا زعفران مناسب ترین گزینه برای ورود به صنعت وسیع صادرات می باشد و مجموعه ی ما برای شما و تمام اشخاص علاقه مند به صنعت پر سود زعفران، حاضر است به شما پشتیبانی رایگان ارئه دهیم تا شما را برای حرفه ایی شدن و رسیدن به اهدافتان همراهی کنیم تا با حذف واسطه های ناکارآمد و کاهش هزینه های گمرک صادرات زعفران درجه 1 کشور عزیزمان را افزایش دهیم.

خرید زعفران سرگل ممتاز

انواع زعفران برحسب کیفیت قدرت رنگدهی عیار و عطرو بو اینگونه دسته بندی میشود:

زعفران پرس نگین
زعفران سوپر نگین
زعفران نگین درجه 1
زعفران سرگل
به فروش میرسد، که قیمت هرگونه زعفران، زعفران پرس نگین، زعفران سوپر نگین، زعفران نگین درجه 1، زعفران سرگل، با توجه ب تمامی فاکتور های بالا وهچنین حجم سفارش و گاها نوسان نرخ دلار، به صورت به روز از طریق مشاوران و کارشناسان مجموعه ی شهر زعفران در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

خرید زعفران نگین درجه یک ممتاز قائنات

نحوه صادرات زعفران قائنات به سوئد چگونه است؟

موضوعی که وجود دارد این است که سوئد عضو سازمان ملل متحده شورای جهانی تجارت می باشد و تحریم های ایران به شدت روی روابط تجاری ایران و دیگر کشورهای اروپایی تاثیر مستقیمی گذاشته است اما مجموعه ی شهر زعفران با سابقه ی 30 ساله در خصوص صادرات زعفران می تواند زعفران مورد نیاز شما را در هر کجای این دنیا تامین کند.نحوه ارسال زعفران از مجموعه شهر زعفران به دو صورت صورت میگیرد :
_به صورت پستی
_به صورت گمرکی
همانطور که در بالا اشاره شده است اگر به دلیل شرایط سیاسی نامناسب بین ایران و برخی کشور ها به علت تحریم ها اگر ارسال زعفران به صورت گمرکی وجود نداشت در مجموعه ی شهر زعفران، ما امکان ارسال زعفران را از طریق پست به صورت رایگان فراهم کرده ایم و می توانیم با پست های DHL ، Emirates Post ، FEDEX و .. زعفران را برای شما به صورت درب تو درب رایگان ارسال نماییم بدین صورت که اگر شما در سراسر دنیا هرزمان که نیاز به زعفران مرغوب و درجه 1 و هرگونه محصول درخواستی فله بسته بندی و اسپری زعفران داشتید با تماس با مشاوران ما محصول خود را به صورت درب تو درب دریافت کنید.

ceo-shahresaffron

مجتبی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *