آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات زعفران به سوئیسچرا صادرات زعفران به سوئیس:ویژگی زعفران مرغوب صادراتیقیمت زعفران درجه یک صادراتی در سوئیسموارد مصرف زعفران قائنات دراین کشورموانع و راه حل صادرات زعفران به سوئیسارسال زعفران از مجموعه شهر زعفران به دو صورت صورت میگیرد :صادرات زعفران به سوئیس

فروش و صادرات زعفران درجه یک به سوئیس

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات زعفران به سوئیسچرا صادرات زعفران به سوئیس:ویژگی زعفران مرغوب صادراتیقیمت زعفران درجه یک صادراتی در سوئیسموارد مصرف زعفران قائنات دراین کشورموانع و راه حل صادرات زعفران به سوئیسارسال زعفران از مجموعه شهر زعفران به دو صورت صورت میگیرد :صادرات زعفران به سوئیس

صادرات زعفران به سوئیس

چرا صادرات زعفران به سوئیس:

کشور سوئیس یک کشور قدرتمند در زمینه اقتصاد محسوب می‌شود و یکی از کشورهای ثروتمند جهان است، مردم سوئیس فروتن و بسیار قانون مدار هستند و این موضوع تاثیر مستقیم بر کیفیت زندگی شان را داراست و انتخاب شما برای صادرات زعفران به این کشور قطعا معامله ایی زیرکانه، هوشمندانه و دو سر برد است.
برای سوئیسی ها کیفیت بسیار مهم است و همین مساله باعث شده که کشور سوییس بسیار کشور با کیفیت و با ثباتی باشد و همه چیز باید دقیقا سر جای خودش قرار گیرد، درست است کمی اغراق آمیز به نظر می رسد اما آنها خودخواه هستند و مرغوب ترین کالاها و موفق ترین معاملات را انتخاب می کنند. به هر حال هر کشوری فرهنگ خاص خودش را دارد وسوئیس متاسفانه بخاطر تحت تاثیر قرار گرفتن از جانب بادهای آتلانتیک، از آب و هوایی معتدل برخوردار است و رطوبت حاصل از این بادها، هوای شهرهای این کشور را دلپذیرتر و زمینه کشت زعفران را محدود و ناممکن ساخته و برهمین اساس صادرات زعفران ایران، که هیچ کشوری نمیتواند منکر کیفیت بالا و مرغوبیت و محبوبیت بی نظیرش درکشور های دیگر باشد، پیشنهاد خوب و پرسود برای تعاملات اقتصادی با این کشور می باشد.
ایران به طور متوسط سالانه ۲۵۰ تن زعفران صادر می‌کند. بزرگترین خریداران عمده زعفران ایران در درجه اول امارات متحده عربی و اسپانیا و در درجات بعدی ایتالیا، آمریکا، ،هند، فرانسه، سوئد، آرژانتین، عربستان سعودی، سوند، بریتانیا و سوئیس قرار دارند

ویژگی زعفران مرغوب صادراتی

همانطور که در بالا اشاره کردیم آب و هوای سوئیس از منطقه‌ ای به منطقه‌ دیگر متفاوت است و آب و هوای غالب آن ، معتدل به همراه تابستان‌ های گرم و مرطوب و زمستان ‌های سرد و برفی می باشد و همین موضوع شرایط کشت زعفران را برای سوئیس ناممکن ساخته است.
براساس بررسی و تحقیقات مجموعه ی شهر زعفران، موارد مصرفی زعفران با کیفیت درکشور سوئیس:

– کارخانه های نوشیدنی
– رستوران ها
– کری فود
– قنادی ها
– هایپرمارکت و فروشگاه های زنجیره ایی
– و . . . مورد استفاده قرار میگیرد

و از نظر محبوبیت زعفران صادراتی برای کشور سوئیس:
زعفران پرس نگین
زعفران سوپر نگین
زعفران نگین درجه یک
زعفران سرگل
میباشد ،
که ما در ایران، زعفران با کیفیت را با نظارت کارشناسان خبره به صورت مدرن و با دستگاه‌های اتوماتیک و یا با روش‌های سنتی،محصول را آماده و زعفران خود ‌را عرضه بازار می کنیم ،مجموعه ی شهر زعفران با تفکیک بهترین ها، زمینه را برای صادرات زعفران درجه یک برای شما عزیزان مطلوب نموده و با مشاوره به صورت رایگان، اطلاعات را به شما ارئه میدهد.
با پیشرفت تکنولوژی علاوه بر روش سنتی، مجموعه ی ما اسپری زعفران را برای استفاده افرادی ک امکانات و زمان کافی جهت اماده سازی زعفران برای استفاده را نداشته اند پیشنهاد میکند چون علاوه بر حفظ طعم و عطر خاص، مقرون به صرفه و نحوه استفاده از آن نسبت به روش سنتی دردسر کمتری دارد.

قیمت اسپری زعفران

قیمت زعفران درجه یک صادراتی در سوئیس

میزان تجارت جهانی زعفران بیش از ۸ میلیارد دلار در سال می‌باشد که سهم ایران در تجارت جهانی زعفران متاسفانه بسیار اندک می‌باشد، که حدود ۴۰۰ میلیون دلار از ۸ میلیارد دلار است، در حالی که ۹۰ درصد زعفران دنیا را ایران تامین می‌کنند که شاخصه قیمت زعفران بر اساس موقعیت سیاسی اجتماعی اقتصادی ایران و نوسان نرخ دلار و بسته به نوع زعفران درخواستی، متغیر میباشد.

در صورت نیاز برای دریافت قیمت های به روز یا اطلاعات بیشتر و یا هرگونه سفارش شما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

موارد مصرف زعفران قائنات دراین کشور

به گفته کارشناسان گیاهان دارویی، زعفران ۷۰ خاصیت دارد از جمله این خواص نشاط اوری، آرام بخشی و اشتها آوری است که موجب جلوگیری از بیماریهای قلبی و . . . می شود مجموعه شهر زعفران با روش نگهداری و پلمپ این گیاه ارزشمند سعی در حفظ خواص و عطر و بوی محصول را داراست.
با احتساب خواص بی نظیر دارویی و طعم وعطر بوی بسیار خاص و دلنشین این گیاه اعجاب انگیز، قطعا صادرات این طلای سرخ از جایگاه بسیار ویژه ایی برخوردار است و در کشوری مثل سوئیس که در آشپزی حرف های زیادی برای گفتن دارد، طرفداران خاص خود را پیدا کرده است.

خرید زعفران عمده سرگل صادراتی

موانع و راه حل صادرات زعفران به سوئیس

کارشناسان فعال در این حوزه معتقدند ثبات قیمت، تنظیم بازار، جلوگیری از نوسانات قیمت و کوتاه کردن دست دلال ها، از راهکارهای توسعه صادرات زعفران در کشور است.
دلال های تازه وارد با ورود به حوزه های غیر تخصصی و دخالت درخرید و فروش زعفران این طلای سرخ و با قیمت گذاری غیر تخصصی، بدون در نظر گرفتن ارزش کالا و با شکل و شمایلی عجیب از طریق مکاتبه و ایمیل با خریداران بزرگ معامله می کنند و این واسطه گری های اشتباه که از قوانین و مقررات کشورها به اندازه کافی اگاه نیستند، متاسفانه صادرات این کالای ارزشمند را به مخاطره می اندازد.

ارسال زعفران از مجموعه شهر زعفران به دو صورت صورت میگیرد :

  • به صورت گمرکی
  • به صورت پستی
    به دلیل شرایط سیاسی نامناسب بین ایران و برخی کشور ها به علت تحریم ها، اگر ارسال زعفران به صورت گمرکی وجود نداشته باشد، در مجموعه ی شهر زعفران، ما امکان ارسال زعفران را از طریق پست به صورت رایگان فراهم کرده ایم و می توانیم با پست های DHL ، Emirates Post ، FEDEX و .. زعفران را برای شما به صورت درب تو درب رایگان ارسال نماییم. بدین صورت که اگر شما در هر جای دنیا، در هر زمان که نیاز به زعفران مرغوب و درجه یک داشتید و یا هرگونه محصول درخواستی از جمله زعفران فله یا زعفران بسته بندی و اسپری زعفران داشتید با تماس ب مشاوران ما محصول خود را بصورت پست رایگان دریافت کنید.

خرید زعفران نگین صادراتی

صادرات زعفران به سوئیس

حالا که شما دوست عزیز جویای یک کار پرسود و جدید بوده و همواره سعی می‌کنید کارهای متفاوتی انجام دهید،ما در مجموعه ی شهر زعفران، صادرات زعفران را به کشور های اروپایی را توصیه می کنیم چرا که سهم بازار زعفران ایران از معاملات صادرات زعفران جایگاه بسیار ویژه و ارزشمندی برخوردار است.
اگر شما صاحب کسب و کار، رستوران دار، صاحب هایپر مارکت یا دارنده کارخانه جات نوشیدنی و… هستید، بلافاصله بعداز نیاز به زعفران ب صورت مستقیم و بدون واسطه با تماس با بخش کارشناسی، زعفران موردنیاز خود را به صورت سفارشی با پست درب تو درب از مجموعه ی شهرزعفران به صورت رایگان دریافت نمایید.
در نتیجه اگر شما در کشور سوئیس یا در هرنقطه ایی از دنیا زندگی می کنید و قصد خرید زعفران با پست به صورت رایگان دارید فقط کافیست با مسئولان فروش ما از طریق تماس یا واتساپ در ارتباط باشید.

لیست قیمت روز زعفران ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

نام محصولقیمت عمده کیلویی
زعفران سوپر نگین درجه یک104 میلیون تومان
زعفران سوپر نگین درجه دو102 میلیون تومان
زعفران نگین درجه یک100 میلیون تومان
زعفران نگین درجه دو99 میلیون تومان
زعفران سرگل درجه یک95 میلیون تومان
زعفران پوشالی درجه یک93 میلیون تومان
زعفران پوشال معمولی91 میلیون تومان
زعفران شکسته درجه یک80 میلیون تومان
زعفران دخترپیچ درجه یک75 میلیون تومان
زعفران سفیدی درجه یک8 میلیون و 500 هزار تومان
پرچم زرد زعفران درجه یک1 میلیون و 300 هزار تومان
ceo-shahresaffron

مجتبی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *