آنچه در این مقاله می خوانید...

اگر شخص شما بخواهد کلیه ی هزینه ها و کارهای صادراتی را انجام دهد باید شرایط زیر را عمل کند :مرحله اول :مرحله 1-1:قوانین اداره ها عبارت اند از :مرحله ی دوم :ثبت برندمرحله ی سوم :چاپ محصولاتمرحله ی چهارم :ارسال بار زعفراناما ما برای شما پیشنهاد بهتری داریم :شرایط کاری مجموعه ی شهر زعفران به این شکل می باشد:1- سفارش زعفران از شما :2- ما می توانیم به دو نحو زعفران را در خارج از کشور برای شما یا مشتری شما ارسال کنیم :3- شرایط پرداخت :

خرید و ارسال زعفران به خارج از کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

اگر شخص شما بخواهد کلیه ی هزینه ها و کارهای صادراتی را انجام دهد باید شرایط زیر را عمل کند :مرحله اول :مرحله 1-1:قوانین اداره ها عبارت اند از :مرحله ی دوم :ثبت برندمرحله ی سوم :چاپ محصولاتمرحله ی چهارم :ارسال بار زعفراناما ما برای شما پیشنهاد بهتری داریم :شرایط کاری مجموعه ی شهر زعفران به این شکل می باشد:1- سفارش زعفران از شما :2- ما می توانیم به دو نحو زعفران را در خارج از کشور برای شما یا مشتری شما ارسال کنیم :3- شرایط پرداخت :

چگونه بدون داشتن کارت بازرگانی صادرات زعفران انجام دهیم؟ شرایط خرید زعفران صادراتی چیست؟ چگونه می توان زعفران صادر کنیم؟ با ما همراه باشید تا در مورد صادرات زعفران از اطلاعات لازم آگاه شوید.

صادرات زعفران یکی از موارد مهمی است که خیلی از افراد به دنبال آن هستند اما به دلیل هزینه های بسیار زیاد کارت بازرگانی و اداره های استاندارد و نظارت، از صادرات زعفران منصرف می شوند.
اما بهتر است بدانید که بدون داشتن کارت بازرگانی و کد استاندارد و سیبل سلامت هم شما می توانید صادرات زعفران را انجام دهید و سود قابل توجهی را از این بازار برای خود داشته باشید.
در این قسمت در مورد صادرات زعفران بدون کارت بازرگانی توضیحاتی را ارائه می دهیم و اینکه چطور می توان زعفران را صادر نمود.

خرید زعفران عمده سرگل

اگر شخص شما بخواهد کلیه ی هزینه ها و کارهای صادراتی را انجام دهد باید شرایط زیر را عمل کند :

مرحله اول :

برای داشتن کارت بازرگانی شما باید یک مکان به متراژ ۳۰۰ متر ( حداقل ) داشته باشید، و آن را به اداره ی بازرگانی معرفی کرده تا مراحل بعدی کار انجام شود.

مرحله ۱-۱:

مکان شما باید به اداره ی نظارت و استاندارد نیز معرفی شود. این دو اداره قوانین خیلی سختی برای گرفتن پروانه بهداشت و کد استاندارد و سیب سلامت برای مواد غذایی دارند. به طوری که ممکن است حداقل ۶ ماه تا یکسال شما منتظر تایید اطلاعات خود باشید.

قوانین اداره ها عبارت اند از :

۱- داشتن مکانی به متراژ حداقل ۳۰۰ متر
۲- دیوارها باید حتما از رنگ قابل شست و شو یا کاشی استفاده شده باشد.
۳- مکان تهویه مناسب داشته باشد.
۴- یک مکان حداقل به متراژ ۴۰ تا ۵۰ متر باید برای آزمایشگاه در نظر بگیرید. و باید اتاق میکروبی، شیمیایی و … را داشته باشد. ضمن اینکه کلیه ی وسایل موجود برای آزمایش زعفران را باید تهیه کنید.
تهیه ی وسایل آزمایشگاه جهت آزمون زعفران، در شرایط حال حاضر بالای ۳ میلیارد هزینه دارد.
۵- به طور دائم ماموران اداره ها به محیط کاری شما سر می زنند و باید پاسخگو باشید.
این خلاصه ای از آنچه شما باید انجام دهید تا بتوانید رضایت کارشناسان اداره ی نظارت و استاندارد جلب کنید تا کد استاندارد و سیب سلامت را در اختیار شما قرار دهند تا بتوانید آن را بر روی محصولات صادراتی چاپ نمایید.

خرید عمده زعفران نگین صادراتی

مرحله ی دوم :

ثبت برند

پروسه ی ثبت برند حداقل ۳ ماه تا ۱ سال ممکن است زمان ببرد تا برند انتخابی شما آیا ثبت شود یا خیر.

مرحله ی سوم :

چاپ محصولات

شما باید برای اینکه محصولات مورد نظر را بشناسید و برای اینکه متوجه شوید کدام کشور گرمی یا فله ای استفاده می کند باید به کشورهای مختلفی سفر کنید. و سپس یک طراحی خاص و منحصر به فرد برای محصولات خود انجام دهید و آن ها را چاپ نمایید. که در هر دوره هزینه های آن تفاوت دارد.

مرحله ی چهارم :

ارسال بار زعفران

برای ارسال بار زعفران، شما باید زعفران را به گمرک شهر خود برده و مدارک استاندارد و نظارت را در اختیار یک ترخیص کار قرار داده تا بتواند بار را برای شما ارسال نماید.
هزینه های گمرکی و ارسال بار نیز در هر دوره متفاوت است .
انجام این کارها در شرایط حال حاضر، مقرون به صرفه نیست و گاها نیز باید هزینه هایی بیشتر از آنچه که تصور می کنید خرج کنید تا بتوانید یک محصول را صادر نمایید.

خرید عمده زعفران درجه یک

اما ما برای شما پیشنهاد بهتری داریم :

به دلیل هزینه های سرسام آور گرفتن کارت بازرگانی و سیب سلامت و کد استاندارد شما می توانید از خدمات مجموعه ی شهر زعفران استفاده نمایید.
شما کافیست مشتری در کشورهای مختلف پیدا کنید و بقیه ی کارها را به ما بسپارید.
در مجموعه ی شهر زعفران ما کلیه ی کارها را از صفر تا صد انجام می دهیم و زعفران را همراه با کلیه ی مدارک لازم ( مثل برگه های گمرک که تایید شده زعفران بدون مشکل است و امکان صادر کردن آن به هر کشوری وجود دارد و همچنین برگه های لازم برای کشورهایی که از لحاظ سیاسی با ایران مشکل دارند و ….) برای شما ارسال می شود.

شرایط کاری مجموعه ی شهر زعفران به این شکل می باشد:

۱- سفارش زعفران از شما :

ممکن است شما در خارج از ایران زندگی کنید و خریداری برای زعفران پیدا کرده اید، یا حتی در داخل ایران زندگی می کنید و مشتری پیدا کرده اید، کافیست با مسئولان فروش ما تماس بگیرید و سفارش زعفران( نوع زعفران و نوع بسته بندی ) و کشور مورد نظر را به اعلام کنید.

۲- ما می توانیم به دو نحو زعفران را در خارج از کشور برای شما یا مشتری شما ارسال کنیم :

۱- با پست های DHL یا پست Dubai
۲- از طریق گمرک
تفاوت فرستادن زعفران از طریق گمرک و پست در این است که در پست زعفران به صورت درب تو درب تحویل شما می گردد و نیازی به پرداخت مالیات و هزینه های دیگر نیست ولی در گمرک شما باید یا شرکت ثبت شده ی مواد غذایی در آن کشور باشید یا ترخیص کار پیدا کنید و هزینه های مالیات و … را در گمرک با شما حساب می کنند.
تفاوت دوم : از طریق پست امکان ارسال زعفران در مقدار بالا امکان پذیر نیست. ولی از روش گمرک محدودیتی برای وزن زعفران وجود ندارد.

۳- شرایط پرداخت :

شرایط پرداخت فقط به صورت نقدی می باشد، و در سفارش هایی با مقدار بالا امکان مذاکره هست و شرایط پرداخت نیز فرق می کند.
همانطور که مطالعه کردید، مشاهده کردید که شما بدون خرج کردن حتی یک ریال می توانید صادرات زعفران را انجام دهید.
ما برای شما صفر تا صد کار را انجام می دهیم و زعفران را به کشورهایی که امکان ارسال وجود دارند، ارسال می کنیم.
برای اطلاع از قیمت ها و شرایط ارسال زعفران به کشورها کافیست با مسئولان فروش ما تماس بگیرید.

لیست قیمت روز زعفران ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

نام محصولقیمت عمده کیلویی
زعفران سوپر نگین درجه یک104 میلیون تومان
زعفران سوپر نگین درجه دو102 میلیون تومان
زعفران نگین درجه یک100 میلیون تومان
زعفران نگین درجه دو99 میلیون تومان
زعفران سرگل درجه یک95 میلیون تومان
زعفران پوشالی درجه یک93 میلیون تومان
زعفران پوشال معمولی91 میلیون تومان
زعفران شکسته درجه یک80 میلیون تومان
زعفران دخترپیچ درجه یک75 میلیون تومان
زعفران سفیدی درجه یک8 میلیون و 500 هزار تومان
پرچم زرد زعفران درجه یک1 میلیون و 300 هزار تومان
ceo-shahresaffron

مجتبی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *