آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع زعفران :حداقل چه وزنی می توانیم سفارش دهیم؟بسته بندی زعفران به سفارش مشتری :خرید زعفران لاکچری چرا باید به مجموعه ی شهر زعفران اعتماد کرد ؟چگونه زعفران را بخریم؟

قیمت زعفران عمده در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع زعفران :حداقل چه وزنی می توانیم سفارش دهیم؟بسته بندی زعفران به سفارش مشتری :خرید زعفران لاکچری چرا باید به مجموعه ی شهر زعفران اعتماد کرد ؟چگونه زعفران را بخریم؟

چگونه می توانم زعفران عمده در مشهد خریداری نمایم؟ قیمت زعفران در مشهد چقدر است؟ خرید حضوری زعفران چگونه است؟ خرید اینترنتی زعفران چگونه است؟با ما همراه باشید تا در این مقاله به شما در مورد خرید عمده ی زعفران و خرید حضوری یا اینترنتی زعفران، توضیحات لازم را ارائه دهیم.

خرید زعفران عمده

شهر مشهد را می توان قطب اصلی خرید و فروش زعفران در ایران نامید، به این دلیل که زعفران از شهرستان های اطراف به بازار مشهد آورده می شود و سپس خرید و فروش می شوند، به همین دلیل قیمت زعفران در مشهد ارزانتر نسبت به دیگر شهرهای ایران است.
شما برای فروش زعفران خود می توانید به مشهد سفر کرده و در بازارهای موجود، زعفران خود را به فروش برسانید.
برای خرید زعفران نیز شما می توانید به مشهد سفر کرده و برای پیدا کردن یک فروشنده زعفران شاید مجبور باشید کل بازار را طی کنید و در آخر نیز نتوانید به کسی اعتماد کنید. ضمن اینکه سفر به مشهد و خرید زعفران باعث می شود شما هزینه های جانبی مثل هزینه رفت و آمد، هزینه اقامت و … بپردازید .
اما شما می توانید با کمترین هزینه ها زعفران مورد نظر خود را در هر مقدار که بخواهید سفارش دهید. مجموعه ی شهر زعفران به شما کمک می کند تا انواع زعفران را بشناسید و سفارش خود را بر اساس نوع زعفرانی که نیاز دارید انتخاب نمایید و سپس مجموعه ی شهر زعفران سفارش شما رابسته بندی کرده و آن را به شهر محل اقامت شما ارسال می کنند.

لیست قیمت روز زعفران ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

نام محصولقیمت عمده کیلویی
زعفران سوپر نگین درجه یک110 میلیون تومان
زعفران سوپر نگین درجه دو108 میلیون تومان
زعفران نگین درجه یک106 میلیون تومان
زعفران نگین درجه دو99 میلیون تومان
زعفران سرگل درجه یک97 میلیون تومان
زعفران پوشالی درجه یک93 میلیون تومان
زعفران پوشال معمولی91 میلیون تومان
زعفران شکسته درجه یک80 میلیون تومان
زعفران دخترپیچ درجه یک76 میلیون تومان
زعفران سفیدی درجه یک8 میلیون و 500 هزار تومان
پرچم زرد زعفران درجه یک1 میلیون و 300 هزار تومان

انواع زعفران :

۱- زعفران نگین پرسی اتویی
۲- زعفران سوپر نگین
۳- زعفران نگین درجه یک
۴- زعفران سرگل
۵- زعفران پوشال
۶- زعفران دسته یا دخترپیچ
شما با کلیک بر روی هر یک از انواع زعفران می توانید اطلاعات لازم در مورد آن را کسب کنید.

حداقل چه وزنی می توانیم سفارش دهیم؟

حداقل سفارش در مجموعه ی شهر زعفران، از وزن ۰٫۵ گرم شروع و در وزن ۱ کیلوگرم خاتمه پیدا می کند.
۰٫۵ گرم
۱ گرم
۱٫۵ گرم
۲ گرم
۳ گرم
۵ گرم
۱۰ گرم
۲۰ گرم
۲۵ گرم
۵۰ گرم
۱۰۰ گرم
۲۵۰ گرم
۳۰۰ گرم
۵۰۰ گرم
۱ کیلو گرم
بر اساس آمار سفارش مشتری های عزیز مجموعه ی شهر زعفران، اکثر مشتری ها این وزن ها را سفارش داده اند.
همچنین ما برای صادرات زعفران نیز، وزن های گفته شده را در کشورهای مختلف تست و بررسی کردیم و مورد پسند خریداران خارجی نیز بوده است.

بسته بندی زعفران به سفارش مشتری :

همچنین بسته بندی زعفران نیز برای داخل ایران به سلیقه ی مشتری بوده و مشتری می تواند از بین موارد زیر یکی را انتخاب نماید:
۱- بسته بندی پاکتی : بسته بندی پاکتی که زعفران در یک نایلون بسته بندی می شود و سپس داخل پاکت جای می گیرد. این بسته بندی ارزان ترین بسته بندی زعفران می باشد.
برای زعفران نگین ، زعفران سرگل مورد استفاده قرار می گیرد.

زعفران بسته بندی
۲- بسته بندی قوطی : بسته بندی قوطی به چند نوع تقسیم می شود:
۲-۱ : بسته بندی قوطی گوهر : بسته بندی قوطی گوهر برای وزن های ۰٫۵ گرم تا ۲۰ گرم استفاده می شود.
برای زعفران سوپر نگین،زعفران نگین درجه یک، زعفران پوشال مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید زعفران نگین بسته بندی شده
۲-۲ : بسته بندی قوطی آذین : بسته بندی قوطی آذین به دلیل ظاهری شیک تر نسبت به گوهر برای هدیه دادن استفاده می شود. وزن های مورد استفاده در قوطی آذین از ۰٫۵ تا ۱۵ گرم می باشد.
برای زعفران سوپر نگین، زعفران نگین درجه یک، زعفران سرگل و زعفران پوشال مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید زعفران ممتاز بسته بندی شده
۲-۳ : بسته بندی قوطی اطلسی : قوطی اطلسی نیز همانند قوطی آذین، ظاهری شیک دارد و برای هدیه دادن یا استفاده در فروشگاه انتخاب عالی ای می تواند باشد. وزن مورد استفاده در قوطی اطلسی از ۰٫۵ تا ۲۰ گرم می باشد.
برای زعفران سوپر نگین، نگین درجه یک، سرگل و پوشال مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید زعفران سرگل بسته بندی شده
۲-۴ : بسته بندی قوطی الماسی : بسته بندی شیک و لاکچری برای هدیه دادن می باشد. وزن مورد استفاده در قوطی الماس از ۰٫۵ گرم تا ۳ گرم می باشد.
برای زعفران نگین درجه یک و زعفران سرگل و زعفران دسته دخترپیچ مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت خرید زعفران نگین
۲-۵ : قوطی خاتم : قوطی خاتم نیز طرح کلاسیک و دارای نقش و نگارهای سنتی ایران زمین را بر روی خود دارد و جز بسته بندی های شیک و لاکچری حساب می شود. وزن مورد نظر استفاده در قوطی خاتم از ۱ گرم تا ۱ کیلوگرم می باشد.
همچنین ظروف خاتم در کشورهای خارجی نظیر امارات، کویت،عمان،قطر،عربستان،لندن،فرانسه،سوئد نیز به دلیل نقش و نگارهای خاص آن که جزئی از سنت ایران زمین است، از محبوبیت خاصی برخوردار است.

خرید زعفران لاکچری
چرا باید به مجموعه ی شهر زعفران اعتماد کرد ؟

یکی از متداول ترین سوالات که مشتریان و مراجعه کنندگان عزیز از ما می پرسند بحث اعتماد کردن به مجموعه ی شهر زعفران است.
+ آقای قربانی ما چطور می توانیم به مجموعه ی شما اعتماد کنیم؟
– شما می توانید به دلایل زیر از مجموعه ی شهر زعفران خرید کنید :
۱- مجموعه ی شهر زعفران کلیه ی زعفران ها را در ابتدا مورد آزمایش قرار می دهد تا از سالم بودن یا شیمیایی بودن زعفران اطمینان حاصل کند. ما در مجموعه ی شهر زعفران آزمایشگاه مخصوص آزمایش زعفران را داریم و دستگاه های مورد نظر را از کشورهای خارجی خریداری کرده ایم تا بتوانیم در آزمایش زعفران دقیق عمل کنیم.
پس از لحاظ شیمیایی بودن و سالم بودن زعفران اطمینان خاطر داریم و به همین دلیل توانسته ایم سابقه ی خوبی در برنامه ی ۳۰ ساله صادرات خود داشته باشیم.
همچنین برگه ی آزمایش صادر شده بر اساس استانداردهای ایران و اروپا بوده و شما با برگه ی آزمایش مجموعه ی شهر زعفران می توانید زعفران خریداری شده را در هر منطقه ای از دنیا به فروش برسانید.
۲- مجموعه ی شهر زعفران کار خود را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرده است. ما جز اولین کسانی هستیم که کارت بازرگانی دریافت کردیم و در حوزه صادرات شروع به فعالیت نمودیم.
۳- مشتری برای ما حکم پادشاه را دارد. قطعا مجموعه ی ما بدون حضور مشتری نمی تواند به فعالیت خود ادامه دهد. پس از بین بردن اعتماد مشتری برای ما خط قرمزی است که نزدیک شدن به این خط قرمز ما را برای همیشه از بین می برد.
۴- مجموعه ی شهر زعفران یک دلال یا واسطه نیست، بلکه ما مستقیما زعفران را از کشاورز خریداری کرده و به فروش می رسانیم. ما یک شرکت صادرات زعفران هستیم و مکان ثابت داریم. مشتریان عزیز می توانند در صورت خرید زعفران به صورت حضوری تشریف بیاورند و از نزدیک زعفران را ببینند و خریداری کنند.

چگونه زعفران را بخریم؟

شرکت ما یک مجموعه ی صادراتی می باشد و ما فقط در حوزه صادرات زعفران فعالیت می کنیم. شما برای خرید زعفران به دو صورت می توانید عمل کنید :
۱- خرید زعفران حضوری : شما با مراجعه به شرکت به صورت حضوری، می توانید نوع زعفران را مشاهده کنید، انتخاب کنید و سپس خریداری کنید.
۲- خرید زعفران اینترنتی : ممکن است شما به دلیل مسافت دور و یا هزینه های زیاد که ممکن است متحمل شوید علاقه داشته باشید زعفران را به صورت اینترنتی سفارش دهید. کافیست شما نوع زعفران و وزن زعفران را انتخاب نمایید و سپس با مسئول فروش مجموعه ی شهر زعفران تماس بگیرید و سفارش خود را اعلام فرمایید. همچنین می توانید از طریق واتساپ نیز با ما در ارتباط باشید.
همچنین از شما درخواست می کنیم تا از صفحه ی اینستاگرام مجموعه ی شهر زعفران دیدن فرمایید.

ceo-shahresaffron

مجتبی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *