قیمت زعفران نرمه یا شکسته درجه یک

زعفران شکسته یا نرمه زعفران درجه یک

چرا زعفران نرمه یا زعفران شکسته را انتخاب کنیم؟ زعفران نرمه یا زعفران شکسته چیست؟ چطور زعفران نرمه درجه یک یا زعفران شکسته درجه یک را صادر کنیم؟ با ما همراه باشید تا در این مقاله در مورد زعفران شکسته یا نرمه زعفران درجه یک به شما وضیح دهیم.

زعفران شکسته یا نرمه زعفران درجه یک

کاربرد زعفران نرمه چیست؟

۱- زعفران نرمه به دلیل قیمت مناسب و کیفیت و عطر و بوی برابر با زعفران در رستوران ها ، کترینگ ها ، آشپزخانه ها ، اغذیه فروش ها ، منازل ، کارگاه های شیرینی پزی ، و … مورد استفاده قرار می گیرد.
۲- زعفران نرمه یا زعفران شکسته از لحاظ قدرت رنگ دهی تقریبا با زعفران سرگل برابر می باشد.
۳- افراد و شرکت هایی که زعفران نرمه یا زعفران شکسته را خریداری می کنند، به قلمدار بودن زعفران نرمه اهمیتی نمی دهند، بلکه کیفیت و عطر و بوی زعفران برایشان اهمیت بیشتری دارد.

نکته مهم درخرید زعفران نرمه یا شکسته زعفران :

حتما دقت لازم را داشته باشید و سعی نمایید از شرکت های معتبر که دارای آزمایشگاه می باشند استفاده نمایید. مجموعه ی شهر زعفران این امکان را دارد تا هر نوع زعفرانی از جمله نگین ، سرگل ، پوشال ، زعفران بوری ، ریشه سفیدی زعفران را آزمایش کرده و سپس زعفران با کیفیت و سالم را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

زعفران نرمه شامل چه قسمت هایی است؟

زعفران نرمه شامل کلاله های شکسته و خورد شده زعفران است. همچنین زعفران نرمه یا زعفران شکسته ممکن است به دلیل جا به جایی زعفران نگین یا سرگل ایجاد شده باشد. به این معنی که کیفیت، قدرت رنگ دهی، عطر و بوی زعفران نگین و سرگل را دارد ولی قلم زعفران شکسته شده است.

قیمت خرید زعفران نرمه یا زعفران شکسته

آیا زعفران نرمه انواع دارد؟

بله ، زعفران نرمه براساس به میزان شکسته بودن زعفران ها , عطر و بوی آن به دو دسته ی زعفران نرمه درجه یک و زعفران نرمه معمولی تقسیم بندی می شود.

ایا زعفران نرمه یا زعفران شکسته را می توان صادر نمود؟

بله ، زعفران نرمه یا شکسته زعفران نیز همانند دیگر انواع زعفران قابل صادرات می باشد. با توجه به مطالب گفته شده در ابتدای متن شما می توانید در کشورهای خارجی زعفران شکسته ی مجموعه ی شهر زعفران را به رستوران ها، آزمایشگاه ها، بخش تولید دارو و …. به فروش برسانید.

باعث افتخار مجموعه ی شهر زعفران است تا شما، مشتری ارزنده ی ما باشید. ضمن اینکه ما به شما کمک می کنیم تا در امر صادرات به راحتی هرچه تمام تر بتوانید از مجموعه ی شهر زعفران ، زعفران مرغوب و درجه یک تهیه نموده و آن را به مشتری خود ارائه دهید.

ceo-shahresaffron

مجتبی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *