آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران در کانادازعفران ایران در کاناداقیمت زعفران ایران در کاناداقیمت خرده فروشی زعفران در کاناداقیمت عمده فروشی زعفران در کاناداصادرات زعفران به کانادا

صادرات زعفران به کانادا

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران در کانادازعفران ایران در کاناداقیمت زعفران ایران در کاناداقیمت خرده فروشی زعفران در کاناداقیمت عمده فروشی زعفران در کاناداصادرات زعفران به کانادا

قیمت زعفران در کانادا چقدر است؟ آیا امکان صادرات زعفران مرغوب و با کیفیت ایرانی به کانادا امکان پذیر است؟ شرایط صادرات زعفران به کانادا چیست؟

فروش زعفران در کانادا

زعفران در دنیای امروزی از ارزش بسیاری برخوردار است. کشور کانادا یکی از کشورهای پر مصرف زعفران در جهان است، همچنین کشور کانادا دارای اقتصاد باز است و با کشور امریکا و دیگر کشورها نیز رابطه ی سیاسی بسیار خوبی دارد. از این جهت می توان با ارسال زعفران درجه یک ایرانی به این کشور و فروش در فروشگاه های زنجیره ای و شرکت های مهم می توان زعفران را به دیگر کشورها و دیگر شرکت های مطرح دنیا نیز شناساند.

لیست قیمت روز زعفران ۲۳ تیر ۱۴۰۳

نام محصولقیمت عمده کیلویی
زعفران سوپر نگین درجه یک107 میلیون تومان
زعفران سوپر نگین درجه دو104 میلیون تومان
زعفران نگین درجه یک103 میلیون تومان
زعفران نگین درجه دو101 میلیون تومان
زعفران سرگل درجه یک99 میلیون تومان
زعفران پوشالی درجه یک98 میلیون تومان
زعفران پوشال معمولی97 میلیون تومان
زعفران شکسته درجه یک85 میلیون تومان
زعفران دخترپیچ درجه یک76 میلیون تومان
زعفران سفیدی درجه یک9 میلیون و 500 هزار تومان
پرچم زرد زعفران درجه یک1 میلیون و 300 هزار تومان

زعفران در کانادا

زعفران جز مواد غذایی گرانبهایی است که خاصیت های فراوانی دارد و اکثر کشورهای دنیا به دنبال کشت و برداشت این ادویه ی گران بها هستند.کشور کانادا نیز شروع به کاشت پیاز زعفران نموده است و سعی دارد که زعفران را از مزارع خود برداشت کند. اما نکته ی حائز اهمیت این است که زعفران در مناطقی شبیه منطقه ی قائنات ایران بهتر به عمل می اید و در واقع عطر و طعم زعفران قائنات بالاتر از زعفران کشورهای مختلف است.

زعفران ایران در کانادا

در کشور کانادا زعفران درجه یک ایرانی خیلی کم مورد مصرف قرار گرفته است و اکثر زعفرانی که خرید و فروش می شود زعفران اسپانیایی است.
زعفران اسپانیایی از لحاظ قدرت رنگ دهی و کیفیت نسبت به زعفران ایران در درجه پایین تری قرار دارد. البته عده ای از سودجویان هستند که زعفران درجه پایین و بی کیفیت را برای به دست اوردن سود بیشتر به کشور کانادا ارسال کرده اند و باعث نارضایتی خریداران شده است.
پس چه بهتر که بتوانیم زعفران درجه یک و مرغوب ایرانی را به کشورهای دنیا معرفی کنیم.

خرید زعفران نگین درجه یک

قیمت زعفران ایران در کانادا

قیمت زعفران در کشور کانادا متفاوت است. قیمت زعفران بسته به برند، کیفیت، نوع آن متفاوت است.
قیمت زعفران به دو صورت خرید و فروش می شود:
1- خرده فروشی
2- عمده فروشی

قیمت خرده فروشی زعفران در کانادا

به عنوان مثال زعفران سرگل را فروشنده به قیمت 19.99 دلار کانادایی در سایت آمازون به فروش می رساند.
البته توجه داشته باشید که قیمتی که ذکر شده است به این معنا نیست که شما هم بتوانید به فروشنده کانادایی با این قیمت زعفران را به فروش برسانید.
گرچه اگر شما در کشور کانادا سکونت دارید و مجوزات لازم، جهت فروش در آمازون یا رستوران ها یا دیگر اماکن دارید می توانید زعفران را با قیمت بسیار عالی ای به فروش برسانید.

خرید زعفران نگین صادراتی

قیمت عمده فروشی زعفران در کانادا

قیمت های عمده فروشی تقریبا همیشه از قیمت های خرده فروشی پایینتر است.
به دلیل قیمت پایین زعفران در ایران بسیاری از تجار سعی بر این دارند تا زعفران ایرانی بخرند و سپس آن را به کانادا ارسال کنند و با قیمت بالاتر بفروشند. هرچند قیمت زعفران ایران در کشورهای مختلف نسبت به زعفران اسپانیایی ارزانتر است.
ارزان تر بودن قیمت زعفران ایرانی یک دلیل بسیار خوب برای تجارت زعفران در این کشور است. شما می توانید از رستوران ها، مغازه ها، هایپر مارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای و …. سفارش بگیرید و سپس از ایران زعفران بخرید و با بسته بندی به آن ها بفروشید.
قیمت زعفران به صورت فله در کشور کانادا عبارت است از :
1 کیلو زعفران نگین فله : 2028 یورو
1 گرم زعفران نگین : 6-8.5 یورو
این قیمتی است که در حال حاضر در کشور کانادا در حال فروش است .

صادرات زعفران به کانادا

امروزه با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی ایران با دیگر کشورها دارای شرایط ویژه ای است. به دلیل قطع روابط ایران با کشور آمریکا، دیگر کشورها از تجارت با ایران صرف نظر می کنند و سعی می کنند یا از طریق دلالان یا از کشورهای دیگر زعفران را خریداری کنند.
مجموعه ی شهر زعفران در تلاش است که بتواند زعفران مرغوب فائنات را به دیگر کشورها به صورت مستقیم ارسال کند و تا الان موفق به انجام این کار شده ایم.
اگر شما در خارج از کشور حضور دارید و تمایل به فروش زعفران و بازاریابی این محصول با ارزش را دارید یا شما مصرف کننده ی زعفران قائنات هستید و تمایل دارید زعفران مرغوب و با کیفیت ایرانی را مصرف کنید ولی به دلیل شرایط سیاسی و اقتصادی قادر به خرید آن از ایران نیستید، اگر شما صاحب یک فروشگاه در کانادا هستید و تمایل دارید زعفران را به سبد فروش خود اضافه کنید، ما در کنار شما هستیم تا بتوانید این رویا را به حقیقت تبدیل کنید. ما در مجموعه ی شهر زعفران قادر هستیم زعفران را به صورت گرمی و فله ای برای شما در هر کجای دنیا که هستید به صورت درب تو درب ارسال کنیم.
جهت مشاوره رایگان در مورد زعفران و خرید زعفران کافیست با ما از طریق فرمی که در ابتدای سایت هست یا از طریق تماس با نمایندگان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

ceo-shahresaffron

مجتبی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *