خرید زعفران پوشال صادراتی در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران پوشال انواع زعفران پوشالزعفران پوشال قلمدار :زعفران پوشال معمولی:
خرید زعفران پوشال قلمدار صادراتی در مشهد

زعفران پوشال چند نوع دارد و بهترین نوع زعفران پوشال برای صادرات کدام است؟ زعفران پوشال را به چه قیمتی به مشتری بفروشیم ؟به چه کشور هایی زعفران پوشال قمدار را بفروشیم؟ ما به شما کمک میکنیم تا بتوانید زعفران پوشال را بهتر بشناسید و آن را صادر کنید.

زعفران پوشال
انواع زعفران پوشال

زعفران پوشال قلمدار :

بهترین نوع زعفران پوشال ، زعفران پوشال قلمدار است. زعفران قلمدار دارای کلاله های درشت همراه با درصد کمی از خامه می باشد. قدرت رنگ دهی پوشال قلمدار نسبت به زعفران نگین و سرگل کمتر و دارای قدرتی بین 215 تا 230 می باشد.

زعفران پوشال معمولی:

زعفران پوشال معمولی در درجه ی دوم زعفران قرار میگیرد و کلاله زعفران با درصد بیشتری نسبت به زعفران پوشال قلمدار دارای خامه می باشد. قدرت رنگ دهی پوشال معمولی بین 200 تا 220 می باشد.

خرید زعفران پوشال قلمدار
با توجه به مطالب گفته شده بهترین نوع زعفران برای صادارت به خارج از کشور زعفران پوشال قلمدار می باشد. زعفران پوشال قلمدار در کشورهای عربی (نظیر امارات، کویت، عمان) و در بعضی از کشور های اروپایی (نظیر انگلستان، فرانسه، ایتالیا) به صورت گرمی، و در کشورهای اروپایی (اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه) و کشور آفریقا به صورت فله ای به فروش می رسد.
همچنین بیشترین میزان خرید زعفران پوشال در کشور اسپانیا می باشد.
با توجه به سخت شدن روند صادرات و هزینه های بسیار بالای صادرات، مجموعه ی شهرزعفران به شما کمک میکند تا بتوانید بهترین نوع زعفران بر اساس سفارش مشتری را خریداری کرده و مجموعه ی ما 0 تا 100 سفارش و بسته بندی را برای شما انجام می دهیم و فقط کافیست مشتری شما بار را در کشور مقصد ترخیص نماید.

مجتبی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ی شهر زعفران شما را به خرید بهترین و مرغوب ترین زعفران قائنات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *